Politiko.al

BOTERORI RUSI 2018

NDESHJET LIVE

POLITIKO EDITORIAL

A do të protestonte “mjaftisti” Erion Veliaj kundër prishjes së Teatrit Kombëtar? 

Gentian Gaba Prej 6 ditësh, jo më larg se dyqind hapa nga zyra e Erion Veliajt, një grupim gjithnjë e më i madh njerëzish, proteston kundër shembjes së Teatrit Kombëtar. Me Gjykatën Kushtetuese të paralizuar, dhe të paaftë për të shqyrtuar kushtetueshmërinë e projektligjit të ri, përballë një mazhorance arbitrare dhe të shurdhët kundrejt kërkesave të atyre që...

Lexo më shume

POLITIKO OP ED

POLITIKON

POLITIKOFF

E-TJERA

RAJONI/BOTA

LIBRA & IDE

TE FUNDIT

ZGJEDHJA EDITORIT

POLITIKO SPORT

POLITIKO OBITUAR

Sondazh

A duhet te jape doreheqjen ministri i Brendshem, Xhafaj?

Loading ... Loading ...

Thenia e dites

POLITIKOENGLISH

POLITIKO SHNET!

FOTO DITE

Kthehu