15 mijë euro për episod dhe masa të rrepta anti-COVID, kushtet e Evcen për rikthimin e saj në produksionet e serialeve dhe filmave

Aktorja e njohur turke Fahriye Evcen është shkëputur prej ekranit që pas lindjes së djalit të sa të parë. Bashkëshortja e Burak Ozcevit i është përkushtuar kësaj kohe rritjes së djalit dhe i ka munguar shumë fansave të saj.

 

View this post on Instagram

 

..Love is all.. ✨🤍 29.06.2017 🤍✨

A post shared by Fahriye Evcen Özçivit (@evcenf) on

Aktorja kërkon 130 mijë lira turke (15 mijë Euro) për episode dhe kërkon të punojë vetëm 4 ditë të javës, në oraret që do ajo, për shkak se nuk dëshiron ta lërë vetëm të birin.

 

View this post on Instagram

 

Babası gibi keskin bakışlım.. 😍

A post shared by Fahriye Evcen Özçivit (@evcenf) on

Ndërkohë aktorja kërkon gjithashtu që në shesh-xhirime të merren masa të rrepta kundër COVID-19 dhe vendi të mos jetë i populluar.