Flash News

KRYESORE

30 ditë pas ndarjes së bujshme, Scott Disick dhe Sofia Richie fotografohen bashkë

Scott Disick dhe Sofia Richie u ndanë para një muaji, 30 ditë më parë, dhe ky lajm bëri bujë të madhe në të gjitha mediat rozë në botë, e sidomos në Amerikë.

Menjëherë pas këtij momenti ndjekësit spekuluan se Disick ishte rikthyer me mamanë e fëmijëve të tij, Kourtney Kardashian.

Megjithatë duket se gjithçka ka rënë poshtë pasi Scott është fotografuar me modelen 21-vjeçare në ditën e Pavarësisë së Amerikës.

Çifti janë fotografuar në Malibu 1 muaj pas lajmit të ndarjes së tyre, duke ngjallur edhe më shumë kureshtje tek ndjekësit.

Të fundit