As Dua Lipa nuk i reziston pulovrës “së ngjyrosur”

Dua Lipa ende po “punon” nga shtëpia dhe edhe në këtë mënyrë, këngëtarja me origjinë nga Shqipëria po korr sukses e madje dhe po i jep fansave të saj “leksione mode”.

Një nga veshjet që është më “in” për momentin, janë pulovrat e xhupat “e ngjyrosur”.  Këngëtarja ka postuar një foto me një pulovër të tillë, i cili gjithnjë e më shumë po vishet e po bëhet trend.

Dua, me stilin e saj ka frymëzuar shumë të rinj, të cilët ata që kanë qejf stilin “urban” e kanë si orientim për të marrë tendencat më të reja nga këngëtarja me origjinë shqiptare.

 

View this post on Instagram

 

doing promo at midnight

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on