Barack Obama si përherë mbështetës ndaj bashkëshortes, dedikimi në ditën e saj të lindjes

Gjithmonë është pëlqyer nga fansat dhe mbështetësit e tyre marrëdhënia e Barack Obamës dhe bashkëshortes së tij, Michelle

Edhe pasi lanë Shtëpinë e Bardhë, çifti vazhdon të jetë po aq i ndjekur dhe i komentuar sa edhe më parë. Dashuria e tyre i ka rezistuar kohës dhe pengesave dhe janë një shembull për të gjithë të rinjtë e dashuruar.

Sot, Michelle Obama feston ditëlindjen dhe sigurisht që urimi më i veçantë ishte (siç edhe pritej nga Barack.

“Në çdo skenë, ti  jeni ylli im, Michelle Obama! Gëzuar ditëlindjen, beb!” – ka shkruar Obama në foton që ai ka postuar në Twitter.