Basha mbledh aleatët pak para takimit me Metën

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka mbledhur aleatët e PD-së një ditë pas mbledhjes së Këshillit Kombëtar nga ku u vendos ngritja e Aleancës Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë.

Kujtojmë se sot në orën 19:00 do të zhvillohet një takim mes Presidentit të Republikës, Ilir Meta, dhe partive të Grupimit të Qendrës së Djathtë.