KRYESORE

Bebe Rexha pranon se është në nje lidhje dhe bën dedikimin romantik për partnerin

Bebe Rexha, pas kaq kohësh ka bërë publike që është në një lidhje. Megjithëse nuk ka zbuluar asgjë nga fytyra e partnerit, Bebe ka publikuar foto me të dashurin e saj.

Në foton e publikuar krah partnerit krah partnerit, Bebe i ka fshehur fytyrën. “Gëzuar ditëlindjen zemër”, shkruan Bebe krahas fotos. Këngëtarja po flitet prej kohêsh se është në një lidhje.

Dy muaj më parë ajo u fotografua krah një mashkulli brun misterioz, teksa shfaqeshin mjaft të afërt. Bebe duket se nuk ka rezistuar më dhe ka vendosur ta pranojê hapur se është në një lidhje.

Ditari politik

Të fundit