Bieber probleme me depresionin? Pendohet papritur për dasmën me modelen

Këngëtari i famshëm Justin Bieber i dha papritur fund beqarisë me modelen Hailey Baldwin, përpara disa muajsh. Dasma u zhvillua në fshehtësi të plotë dhe pati një ceremoni të vogël.

Burime pranë çiftit thanë se dyshja po përgatitej për një super dasmë në shtator, mirëpo pak muaj para saj duket se Justin është  penduar duke ndërruar mëndje për martesën.

Mësohet se Justin po kalon disa momente të vështira me depresionin dhe për këtë arsye nuk është i qartë se çfarë kërkon.

Burime pranë tij kanë rrëfyer se këngëtari ka vizituar një pastor i cili do ta ndihmojë për të qartësuar ndjenjat.