Cardi B e fiksuar me serialin turk: Nuk mund të fle, ndihem zemërthyer

Një prej repereve më të famshme në botë, Cardi B duket se është fiksuar me serialin turk “Sulltani i Madhërishëm”. Prej disa kohësh, Cardi B po e ndjek serialin dhe ka folur shpesh për ngjarjet që zhvillohen duke reaguar në rrjetet sociale apo edh ekur poston foto nga përditshmëria e saj dhe në sfond është seriali që po ndjek.

Së fundmi, është shprehur shuë e indinjuar për vdekjen e Hyrremit dhe në një status në Tëitter, reperja shkruan: “E urrej Nurbanun”.

Më pas reagon sërish dhe shkruan:

 “Hyrrem është mbretëreshë. Nuk mund të flija duke menduar vdekjen e Hyrremit. Jam zemërthyer.”

Postimi i reperes ka marrë shumë komente dhe shpërndarje, sidomos nga turqit, por ky postim ka rënë po ashtu në sy të aktores Merve Bolugur e cila luan rolin e “Nurbanus”.

Merve ka postuar në Instagram statusin e Cardi B dhe i ka kthyer përgjigje. “Një provë perfekte që tregon se unë luaj super mirë.”