Çfarë ka rezervuar moti për fundjavën?

Meteorologët kanë parashikuar se e premtja rezervon një mot normal, ku vlerat minimale do të jenë 9 gradë celcius dhe ato maksimale 18 gradë.

Ndërkohë e shtuna rezervon një mot të  vranët por nuk do të ketë reshje shiu, ndërsa do të kemi një ulje të lehtë të temperaturave në të dyja ekstremet.