Flash News

Ditari i Opozitës

Meta denoncon gjendjen e rrugës së Komanit dhe tregon ‘arsyen’

Meta denoncon gjendjen e rrugës së Komanit dhe tregon

Presidenti i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka denoncuar gjendjen e Rrugës së Komanit.

Përmes një mesazhi në ‘Facebook’, Meta pohon se në këtë rrugë kalojnë çdo ditë mijëra turistë.

 “Këtej nuk ka mundësi për resorte për pastrimin e parave të Edi Ramës dhe bandës së tij.”, shkruan Meta.

REAGIMI I METËS

Si mund të lihet në këtë gjendje skandaloze rruga e Komanit ku kalojnë me mijëra turistë çdo ditë për të shijuar bukuritë e Veriut të Shqipërisë?

E ka një arsye.

Këtej nuk ka mundësi për resorte për pastrimin e parave të Edi Ramës dhe bandës së tij.

Të fundit