Flash News

Ditari i Opozitës

Nis protesta e Degës së PD në Romë

Nis protesta e Degës së PD në Romë

Ka nisur protesta e organizuar nga Dega e Partisë Demokratike në Romë, në mbështetje të kryedemokratit Sali Berisha.

Protesta po mbahet në sheshin “Plazza Albania”, ku mbështetësit me pankarta në duar kërkojnë lirinë e kreut të PD-së.

Në mesin e pankartave shihet edhe McGonigal dhe Rama, të dy përfshirë në aferën për të cilën u dënua ish-shefi i FBI-së.

Të fundit