Flash News

Ditari i Opozitës

“O sot o kurrë”, Bardhi i bashkohet thirrjes për protestën e 20 shkurtit

“O sot o kurrë”, Bardhi i bashkohet thirrjes për

Kreu i grupit parlamentar të PD, Gazment Bardhi i është bashkuar thirrjeve të protestës që do të mbahet më 20 shkurt.

Bardhi ka ndryshuar foton e profilit duke vendosur posterin e protestës.

Në poster bëhet thirrje për pjesëmarrje në orën 17:30 në protestën që do mbahet në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”.

Motoja e protestës do të jetë ‘O sot, o kurrë’. Ajo zhvillohet në kuadër të fushatës: Opozita në aksion.

Një ditë më parë Bardhi dhe deputetët e tjerë demokratë zhvilluan për herë të parë një mbledhje të bashkuar në selinë blu.

Të fundit