Flash News

Ditari i Opozitës

Zgjedhjet për kryetarin e ri të PD, përfundon procesi i numërimit në Bashkinë e parë. Publikohet rezultati

Zgjedhjet për kryetarin e ri të PD, përfundon procesi i
foto ilustruese

Partia Demokratike ka votuar sot për të zgjedhur kryetarin e saj dhe në degën e parë të Partisë Demokratike ka përfunduar procesi i numërimit.

Është raportuar se në bashkinë e Roskovecit kanë votuar në total 376 anëtarë të Partisë Demokratike.

Mësohet se Sali Berisha ka marrë 433 vota, ndërsa Ibsen Elezi 39. Katër vota të tjera kanë dalë të pavlefshme.

 

Të fundit