Dua Lipa ka nevojë për “pak ndihmë” që të hyjë në histori

“Future Nostalgia” është albumi i dytë i këngëtares Dua Lipa, e cila e publikoi më herët se çfarë ishte parashikuar, me 27 mars, sepse në mënyrë ilegale ai u postua  në Internet para se vetë këngëtarja ta publikonte.

Megjithatë, ko nuk ia zbehu suksesin këngëtares pasi kishte shumë sukses edhe pse shumica e shteteve janë të karantinuara, albumi i Duas është pritur shumë mirë nga fansat.

 

View this post on Instagram

 

Our signed casette bundles have all sold out!!!! Grab your signed CD’s via the link in my bio 💗💗💗💗

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

“Jam shumë afër që të kem albumin numër 1 në Mbretërinë e Bashkuar. Faleminderit të gjithëve që po përkrahni, dëgjoni dhe shpërndani albumin tim. Le ta bëjmë këtë. Ju dua”– shprehet Dua në postimin e bërë.