KRYESORE

Dua Lipa pranon lidhjen me Anwar Hadid

Dua Lipa ka marrë kontrollin ndaj mediave dhe ka qenë vetë këngëtarja që i ka surprizuar ato. Duke qenë se po përflitet për një lidhje me Anwar Hadid, Dua sapo e pranoi këtë lidhje.

Përmes një videoje të postuar në Instastory, Dua përqafohet dhe puthet me Anwar-in.

Vetëm një muaj pas ndarjes me Isaac Careë, Dua sapo zyrtarizoi lidhjen me vëllanë e motrave Hadid.

Dua Lipa dhe Isaac Carew kishin disa vite të lidhur, e cila gjatë këtyre viteve ka pasur vetëm një ndarje. Nga ana e tij, Isaac duket se po e vuan shumë ndarjen me Duan, në postimet që bën në profilin e tij në Instagram,

Ndërsa për Duan kjo është tashmë një histori e mbyllur.

Ditari politik

Të fundit