“Dua të të bëj të lumtur” thyen rekord shikueshmërie

Emisioni “Dua të të bëj të lumtur” që transmetohet çdo të shtune në ekranin e Top Channel në orë 21:00, ka thyer rekorde shikueshmërie edhe në kanalin zyrtar të TCH në Youtube.

Çdo punatatë prezanton histori njerëzore, dhimbje, buzëqeshje dhe ndjesi personale duke nisur nga njerëzit e thjeshtë deri tek personazhet e njohura të ekranit.

Një nga historitë e “Dua të të bëj të lumtur” nën drejtimin e Arbana Osmanit ka marrë 1 milionë e 800 mijë klikime në vetëm disa ditë dhe bëhet fjalë për historinë e një djali që takoi nënën e tij biologjike pas 41 vitesh, një histori e dhimbshme e mbushur plot emocion dhe lot.