“E dua”, Hekuran Krasniqi dhe Dardani këmbëngulin sërish me bashkëpunimin e radhës

Pas bashkëpunimit në korrik me Dardan Gjinollin me këngën “Fshehurazi kam qa”, Hekuran Krasniqi ka sjellë një tjetër bashkëpunim po me Dardanin.

Dy këngëtarët “pasi qanë”, tani këmbëngulin se “E duan” dhe kjo këngë është ritmike dhe shumë verore.

E orkestruar dhe e shkruar nga vet Hekurani, kjo këngë që vetëm dje është publikuar, duket se është pritur mirë nga publiku ku vërehet jo vetëm në komentet në rrjetet sociale por edhe në Youtube, ku thuajse të gjithë fansat shprehin admirimin për projektet e këngëtarit të tyre të preferuar.