Flash News

E-TJERA

Bie zjarr në pyllin e Sodës në Vlorë

Bie zjarr në pyllin e Sodës në Vlorë

Ka rënë zjarr në pyllin e Sodës në qytetin e Vlorës.

Era e fortë po favorizon përhapjen më tej të flakëve në pyllin e Sodës.

Ndërsa mësohet e janë nisur zjarrfikësit dhe botet me ujëhedhës.

Të fundit