Flash News

E-TJERA

Divorcohen Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi, konfirmon kreu i PL: Sot ndoqa edhe rrugën juridike

Divorcohen Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi, konfirmon kreu i PL: Sot ndoqa edhe

Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi janë divorcuar.

Lajmi u konfirmua nga Meta në Syri tv, i cili tha se sot ka ndjekur edhe rrugën juridike.

"Znj.Monika Kryemadhi eshte tashme ish-bashkeshortja ime dhe sot kam ndjekur edhe rrugën juridike për këtë cështje dhe kam njoftuar edhe djalin tim Besar Ilir Meta, i cili më ka thënë pak kohë më parë që kur kemi kaq shumë tensione dhe probleme me njërin tjetrin mund të gjeni ndonjë zgjidhje me të qetë dhe unë besoj se e kam gjetur një zgjidhje", tha Meta. 

Të fundit