Flash News

E-TJERA

Ngacmoi seksualisht një të mitur, ndalohet 64-vjeçari në Devoll

Ngacmoi seksualisht një të mitur, ndalohet 64-vjeçari në

Një 64-vjeçar është ndaluar nga policia e Devollit pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një të mitur.

13-vjeçarja ka treguar në prani të prindërve dhe psikologes.

"Komisariati i Policisë Devoll ndaloi me iniciativë shtetasin Z. R., 64 vjeç, banues në fshatin Hoçisht, Devoll, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një 13-vjeçare, deklarimet e së cilës u morën në prani të prindërve dhe të psikologes", thuhet në njoftim.

Të fundit