Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

Goli i Nedim Bajramit “bën xhiron” e botës, mediat ndërkombëtare jehonë rekordit të mesfushorit

Rama nënshkruan kontratë me 'Boston Consulting Group' për të konsoliduar pushtetin e tij, jo për të luftuar korrupsionin

Aksident i rëndë me 4 viktima në Greqi, mes tyre edhe një shqiptar 

"E diela e zezë", tjetër aksident në Tiranë, plagoset një grua (VIDEO) 

Paqëndrueshmëria e Bashës “konfuzon” mbështetësit e tij, bashistët sërish ndryshime 

Sherr mes tifozëve anglezë dhe atyre serbë, mediat e huaja: E nisën shqiptarët 

Berisha: Në 9 muaj janë vjedhur 930 mln euro, tuneli i Llogarasë më i kushtueshmi në planet 

Të fundit