Flash News

E-TJERA

Ulen temperaturat, mësoni si do të jetë moti sot

Ulen temperaturat, mësoni si do të jetë moti sot

Alternime kthjellimesh dhe vranësira të herë pas hershme dominojnë motin në vend ku në skajin verior dhe jugperëndimor priten reshje të pakta shiu e dëbore.

Sipas MeteoAlb, mesdita dhe pasditja sjellin mbizotërim të kthjellimeve në të gjithë Shqipërinë.

Temperaturat e ajrit ulen në vlerat minimale dhe maksimale duke bërë që ekstremumet ditore të luhaten nga -8°C deri në 9°C.

Ditari politik

Të fundit