Flash News

E-TJERA

Zbulohet një depo armësh në Vlorë

Zbulohet një depo armësh në Vlorë

Policia e Vlorës ka zbuluar një depo armësh është zbuluar në mes të qytetit. Deri më tani janë gjetur disa pistoleta, dy kallashnikovë, targa e mina me telekomandë.

Depo ishte e kamufluar në një dyqan rrobash të përdorura.

Depo e armëve dhe minave është zbuluar në lagjen '10 korriku', ndërsa policia ka ushtruar edhe kontrolle në një banesë pranë dyqanit, që dyshohet se është në pronësi të të arrestuarit.

Të fundit