Eduart Ndocaj i nënshtrohet një operacioni në Itali, e shoqja publikon foto nga spitali

Ish deputeti i PS, i njohur ndryshe si ‘kaubojsi’ i është nënshtruar një operacioni në një spital në Itali.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë e shoqja e ish politikanit, teksa publikon foto nga spitali, ku Ndocaj shfaqet i shtruar në spital dhe me maskë oksigjeni.

Ajo ka treguar se ndërhyrja është kryer nga një mjek shqiptar.