Flash News

KRYESORE

Elvana Gjata ndryshon "look", rikthen Jennifer Lopez-in e para shumë viteve  

Në një foto në profilin e saj në Instagram, Elvana Gjata ka rikthyer kaçurrelet e famshme të Jennifer Lopez. Kjo pozë na kujton momentin e famshëm të JLO në klipin e saj "I`m glad". E ndërsa vetë Jennifer është frymëzuar nga aktorja kryesore e filmit "Flashdance". Por Elvana është shfaqur dhe herë të tjera me kaçurrele, herë si JLO dhe herë si Beyonce.
 
View this post on Instagram
 

See you soon Vienna😍 23rd of May

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Të fundit