Elvis Naçi dhuron nga të ardhurat e tij personale 10 mijë euro për të prekurit e tërmetit

Imami Elvis Naçi ka qenë gjatë gjithë këtyre ditëve, bashkë me skuadrën e tij, Ilir Hoxhollin dhe Elvis Naçin, duke përkrahur shqiptarët dhe të prekurit nga tërmeti.

Ata kanë filluar dhe mbledhjen e fondeve për të ndihmuar në rindërtimin e shtëpive të të prekurve të tërmetit.

Vetë Elvis Naçi ka dhuruar 10 mijë euro nga të ardhurat e tij personale.

“Sot une dhurova 10 mije euro nga te ardhurat e mija personale, dhuro edhe ti per Shqiptaret qe i jane rrenuar shtepiat! Bashkohu me nismën e madhe: Gofundme: https://ëëë.gofundme.com/f/elvisnaci”- shkruan Elvisi krahas postimit.

 

View this post on Instagram

 

Sot une dhurova 10 mije euro nga te ardhurat e mija personale, dhuro edhe ti per Shqiptaret qe i jane rrenuar shtepiat! Bashkohu me nismën e madhe: Gofundme: https://www.gofundme.com/f/elvisnaci Pay pal: [email protected] Te dhenat bankare ne Zvicër: Name: Firdeus Emri i Bankes: Post Finance Adresse: Untere Scheugstr 3 8707 Uetikon am See Konto Nr.: 15-387081-5 IBAN: CH94 0900 0000 1538 7081 5 BIC: POFICHBEXXX Të dhënat bankare në USA: Bank Name : Morton Community bank Beneficiary Name : Friends of Fondacioni Firdeus Routing Number: 701123204 Account number : 769397 Të dhënat bankare në Shqiperi: Fondacioni Firdeus, Credins Bank, Adresa e bankes: Rr Vaso Pasha, nr 8, Tirana, Albania. SWIFT CODE CDISALTR IBAN EURO:AL76 2121 1573 0000 0000 0088 3481 IBAN USD: AL33 2121 1573 0000 0000 0088 3479 Për çdo inforacion më kontaktoni ne nr tim të telefonit: +355674006161

A post shared by Elvis Naçi (@elvisnaci) on