Flash News

Ditari i Opozitës

Veliaj dhe gazetarucët e inceneratorëve nuk na ndalin dot

Veliaj dhe gazetarucët e inceneratorëve nuk na ndalin dot

Shefi i Organizimit në Partinë Demokratike të Shqipërisë, Klevis Balliu në një reagim të tij në lidhje me protestën kundër Erion Veliajt është shprehur se, askush nuk do të ndalë opozitën.

‘Revolta qytetare nuk do të ndalet.

Veliaj dhe gazetarucët e inceneratorëve nuk na ndalin dot. Tirana nuk do të drejtohet nga organizata kriminale 5D.

Koha që Tirana ti kthehet qytetarëve’, shkruan Klevis Balliu, në krah të videos nga protesta e sotme tek bashkia.

 

Latest news