Flash News

E-TJERA

Dyshohet se pësoi arrest kardiak, ndërron jetë pushuesi në Velipojë

Dyshohet se pësoi arrest kardiak, ndërron jetë pushuesi në

Një pushues është mbytur këtë të hënë teksa lahej në plazhin e Velipojës.

Viktima është një person rreth të 60-ave, ende paidentifikuar, i cili ka dale në breg i shtyrë nga uji  dhe më pas është konstatuar nga pushues të tjerë

Dyshohet se 60-vjeçari ka pësuar atak kardiak teksa ka qenë në det, duke humbur jetën në mënyrë të menjëhershme.

 

Latest news