Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

 

 

Mirëmëngjes!

“Posta e mëngjesit” ju sjell një blic lajmesh kryesore ndodhur dje në Shqipëri. Klikoni në hiperlinqet blu nëse doni të lexoni më shumë. Nëse e doni ‘Postën’ në emailin tuaj na shkruani në [email protected]

 

Mallra të djegur dhe vendi i shkrumbuarar, bilanci i zjarrit të djeshëm në Shkodër

Këlliçi thirrje për bashkim: T’i shtrijmë dorën kujtdo që ka hatërmbetje dhe ka pasur divergjenca

Mos besoni përrallat me rekurs!”, Bardhi: Dera është e hapur të gjithë demokratët

Berisha: Rama caktoi Ekonomin dhe Ndrecën për të fshehur vjedhjet e Sterilizimit

 

Shpalosën në stadiumin e Dortmundit parullën 'Rama ik', Berisha: Përshëndes tifozët guximtarë

Përballja Itali-Shqipëri/ Tifozët veshin Dortmundin ‘kuq e zi’, shqiptarë e italianë festojnë së bashku

Berisha publikon denoncimin: Zyrtari i bashkisë Klos dhunon barbarisht fermerin

Euro 2024/ S'mjaftoi goli rekord i Bajramit, Italia mposht 2-1 Shqipërinë

Latest news