Flash News

POLITIKOFF

Olti Shaqiri flet për lojën e të vëllait në BBV dhe tregon pikën e dobët të Ilirit

Olti Shaqiri flet për lojën e të vëllait në BBV dhe

Olti Shaqiri, vëllai i Ilirit, një prej banorëve më të fortë në ‘Big Brother Vip’ ka qenë sot i ftuar në “Wake Up” në Top Channel. Olti ka folur për lojën e të vëllait dhe u shpreh se u shqetësuan pas debatit me Einxhel.  

Sipas Oltit, familja është pika e dobët e Ilirit dhe vetëm aty e humb durimin. 

“E vetmja gjë që ndodhi ishte kur pati debat në Prime me Einxhel për familjen. Ilirin nuk e cenon asgjë derisa i prek familjen, ashtu si çdo prind, bëhet nevrik. Është pika e tij e dobët ku humb durimin”, tha Olti.  

Për konkurrentin më të fortë, Olti tha se si të tillë Arjolën dhe Donaldin. 

Latest news