Flash News

POLITIKOFF

Pas njoftimit të 'shtatzënisë' dhe 'baby-shower', reperi 'lind' albumin e tij

Pas njoftimit të 'shtatzënisë' dhe

Disa ditë më parë, reperi  Lil Nas X çuditi jo pak opinioni publik kur pozoi me barkun e rrumbullakosur. Në fakt, e gjitha kjo ishte një taktikë marketingu nga ana e tij për të marrë vëmendje maksimale për albumin e tij të ri muzikor.

Pavarësisht se u kritikua shumë, reperi madje organizoi dhe një "baby-shower" (festa e pritjes së bebit) për pritjen e albumit.  

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MONTERO (@lilnasx)

With the "birth" video, the rapper has ended his entire "marketing game" by publishing the album. The rapper has published the video from the improvised "birth hall" and besides writes:

"Baby Montero came. The Montero album has been released."

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MONTERO (@lilnasx)

Latest news