Flash News

POLITIKOFF

Ronela Hayati revolted: I don't owe anyone anything

Ronela Hayati revolted: I don't owe anyone anything

Ronela Hayati has posted several statuses in which she is extremely outraged. The well-known singer who has warned that for a while we will not see her in any interview or television appearance has decided to express herself through social networks.

"I was completely surprised by what I found out... I don't speak, I try to keep calm, don't make noise, I look at my business, but no! They don't let you.... YOU CAN'T DELETE HISTORY!!! Especially this one of mine , which, as if by magic, reminds them of all of Europe!" -  writes Ronela in an Instastory.

Ronela Hayati revolted: I don't owe anyone anything

Më tej ajo ka publikuar një tjetër deklaratë ku shprehet se gjithçka e ka arritur me punë, ndërsa sa u përket kritikëve ajo iu drejtohet me pyetjen: Pse nuk e latë me kaq?!

Fjala “pusht” është mbase fjala adapt per kete kategori njerezish qe fatkeqesisht po mbajne akoma ze dhe peshe ne shume vendime! God is great! Suksesi shihet!!! Perkthehet ne klikime,vemendje ,dashuri,para dhe njerez qe kendone njezeri me ty! Kaq kam kerkuar githmone! Ronela perhere i ka gelltitur dhe i ka marre me sportivitet te githa kritikat gate gjithe ketyre viteve. E dua kete vendin tim sa ska, kam mijera mundesi per te ikur ,po e shijoj sa nuk ka ate kafe ne mengjes ne Tiranen time. Kurre ne githe keto vite karriere nuk kam marre mbeshtetje te plote nga dikush! Gjithe jeten kam luftuar me thonj e me gjak per nje vend ne muzike qe dhe sot e kesaj dite meritoj te jem shume me lart edhe se c jam! E gdhij ne studio dite nate pa pushim! Vetem punoj! Kam sakrifikuar shendetin ,familjen , dashurine per kete muzike! Nuk kam ndaluar as kur kam qene shume rende nga gendja shendetesore! Ronela do mbahet mend vetem duke qeshur e moskokecarese! Pavarsisht se nga brenda kam qare pa rreshtur! Nuk do ti harroj kurre fytyrat e atyre kalbesirave televizive qe u mblodhen per jave me rradhe te me gjykonin mua nje vajze te re me endrra e punetore pafund, kur nuk kalova ne finale ne Eurovision! Dhe jo! Sme ka ngelur filmi fare ketu,sepse kam realizuar kenge pafund me pas! Thjesht une nuk fola kurre! Nuk ju ktheva askujt! Pse nuk e late keshtu? Prandaj e theksova qe une kam punuar gjithmone vete! Se nuk i kam borxh ASKUJT! Dhe kur flas pastaj i kam shume te hidhura fjalet! Pse nuk e late me kaq?!

Ronela Hayati revolted: I don't owe anyone anything

Latest news