Ermal Mamaqi tregon se kush është njeriu që e beson më shumë në ëndrrat e tij

Ermal Mamaqi, i cili këtë sezon televiziv nuk është më në ekran me “Xing me Ermalin”, duket se për të gjitha ëndrrat e tij ka një njëri që e beson që ai mund t`ja dalë.

Ajo është Ami, bashkëshortja e Ermalit, me të cilën kanë vite bashkë.

Përmes një postimi në Instagram, ku Ami dhe Ermali duken shumë elegant dhe të kapur për dore, aktori i humorit ka bërë një dedikim shumë të veçantë për mamanë e dy fëmijëve të tij:

“Një mashkull me ëndrra ka nevojë për një femër që beson.”

Ermali momentalisht është duke u marrë me përgatitjet e filmit të tij të dytë “I love Tropoja”, i cili së shpejti do të jepet në kinematë shqiptar.

 

View this post on Instagram

 

A man with dreams, needs a woman who believes. @amardatoska 🙏

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on