Eva Murati feston 23-vjetorin, por a ishte i pranishëm Genar Topalli?

Modelja dhe prezantuesja, Eva Murati ka festuar ditën e djeshme 23-vjetorin e lindjes, të cilin e ka kaluar me miqtë e saj të ngushtë.

Megjithatë, ajo që ra në sy ishte mungesa e të dashurit të saj, Genar Topallit, për të cilin është përfolur se është ndarë, pavarësisht se ajo e ka mohuar.

Ndjekësit e kanë vënë re mungesën e Genarit jo vetëm si prezencë, por edhe me një urim, duke shtuar kështu dyshimet për një ndarje.