Evi Reçi kthehet në sezonin e ri televiziv me “Vizioni e pasdites”

Këngëtarja e njohur dhe moderatorja Evi Rec do të rikthehet sërish në sezonin e ri televiziv në të njëjtin ekran. Evi Reçin do e shohim në ekran me  “Vizioni i paditës”  duke nisur që nga e hëna e 21 shtatorit.

“Më shumë tema, të ftuar dhe ngjarje”, shkruan moderatorja krahas videos.

Evi Reçi është fokusuar në botën e televizionit këto kohë dhe ende nuk e kemi parë me projekte muzikore.