Fanset e “Sarpit” mund të gëzohen: U nda nga e dashura pas 4 vitesh lidhje

Aktori i njohur për rolin e Sarpit në serialin “I infiltruari”, i ka dhënë fund historisë së dashurisë me Duygu Blonde. Ish- çifti kanë qenë të lidhur prej katër vitesh dhe gjithë periudhën e karantinës e kaluan bashkë në të njëjtën shtëpi, në Zekeriyaköy.

Sipas mediave turke (Elit Magazine), mësohet se Duygu Blonde është kthyer në shtëpinë e saj në Nişantaşı, të cilën e kishte lënë para disa javësh për të kaluar karantinën së bashku me Sarpin. Gjithçka ka shkuar normalisht mes tyre gjatë këtyre javëve izolimi, por vetëm ditët e fundit Blonde është parë të largohet nga shtëpia e Çağatay Ulusoy.

Elite Magazine shton gjithashtu se çifti i ka dhënë fund historisë për shkak se nuk po kujdeseshin më për njëri-tjetrin dhe për raportin e ndërtuar për një kohë të gjatë.