Flori Mumajesi i kthehet Fejzullahut: “Pse bre axha Sabri kapesh me mua?”

Një debat i ri duket sa ka lindur në showbizz-in shqiptar dhe bëhet fjalë për Sabri Fejzullahun dhe Flori Mumajesin. Në një intervistë, Sabriu u shpreh se shumë këngëtarë blejnë klikimet e klipeve, ndërsa mori shembull Flori Mumajesin, i cili sipas tij për një ditë ka marrë 3 milionë klikime.

Por kjo nuk i ka pëlqyer Florit, i cili ka reaguar menjëherë në Instagram.

Postimi i plotë i Florit:

Ncncncnc 🤦🏻‍️ pse be axha Sabri kapesh me mu? Edhe po ti kem ble sti kam marr ty paret! pse be po merzitesh kaq shume? Pash mu mo be! Flori dhe kur tjeret kan honger 💩 I ka lon me u ngi mire se nuk kam qen, nuk jam e as kam me qen najher une shembulli per blerje klikimesh!!! Kerkujt si futem n’xhep e n’jeten e vet. Kur i bojn vet shume klikime nuk nihen vec ferkojn gjoksin kishe jon artista t’mdhej, kur nuk i bojn vet e i bojn tjeret merren me llafe.🤦🏻‍️ nejse e vertet klikimet edhe mund te blihen Axha Sabri po si me ja bo kur ta blejn Karrieren😉 momenti me i bukur ne kete video kur “prezantuesi” thote : JO KA SHUME SI FLORI

 

View this post on Instagram

 

Ncncncnc 🤦🏻‍♂️ pse be axha Sabri kapesh me mu? Edhe po ti kem ble sti kam marr ty paret! pse be po merzitesh kaq shume? Pash mu mo be! Flori dhe kur tjeret kan honger 💩 I ka lon me u ngi mire se nuk kam qen, nuk jam e as kam me qen najher une shembulli per blerje klikimesh!!! Kerkujt si futem n’xhep e n’jeten e vet. Kur i bojn vet shume klikime nuk nihen vec ferkojn gjoksin kishe jon artista t’mdhej, kur nuk i bojn vet e i bojn tjeret merren me llafe.🤦🏻‍♂️ nejse e vertet klikimet edhe mund te blihen Axha Sabri po si me ja bo kur ta blejn Karrieren😉 momenti me i bukur ne kete video kur “prezantuesi” thote : JO KA SHUME SI FLORI🤦🏻‍♂️😂💨

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi) on