Foto e Ramës me krahë hapur në Roskovec, Paloka: Pse me antiplumb o “Skenderbe” ?!!!

Nënkryetari i PD, Edi Paloka i ka drejtuar një pyetje kryeministrit Edi Rama, teksa ky i fundit ka publikuar foto nga vizita e djeshme në Roskovec.

Rama shfaqet me krahë hapur dhe i ekzaltuar, ndërsa mban veshur një xhaketë të hollë. Sipas Palokës, poshtë kësaj xhakete Rama mban një antiplumb.

“Pse me antiplumb o “Skenderbe” ?!!!”, shkruan Paloka, duke theksuar me rreth të kuq zonën ku mendon se ai mban veshur antiplumbin.