Foto/ Komplimentoi një vajzë në emision, si e rrahën Adi Krastën

Moderatori i njohur Adi Krasta, ka publikuar një foto në Instagram me sy të nxirë. Kjo foto është marrë nga emisioni i viteve `90-të “12 vallëzime pa një të shtunë”.

Asokohe, bëri shumë bujë rrahja që iu bë gazetarit pasi Krasta kishte komplimentuar një vajzë të ftuar nga publiku në skenë, dhe siç u komentua atëherë, ajo ishte e lidhur me një ‘të fortë’.

Krasta ka kujtuar atë moment me një foto, të cilën e ka postuar sot në Instagram me shkrimin shoqërues: “Ishte koha kur te vinin burrat pas për një kompliment në tv”.

A post shared by Adi Krasta (@adi_krasta) on