Foto/ Mungojnë tifozët, policët mbushin tribunën e stadiumit në Gjirokastër

Një ngjarje e pazakontë ndodhi në ndeshjen e Kategorisë Superiore midis Luftëtarit dhe Vllaznisë, e cila përfundoi 0:0. Gjatë lojës u vu re se policët u strehuan në tribunën qëndrore të stadiumit për shkak të rreshjeve të shiut, duke krijuar idenë se ishin tifozë të Luftëtarit.