Georgina Rodriguez, imazh i një firme të njohur për veshjet intime

Partnerja e  Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez është bërë imazh i një firme shumë të njohur për veshjet intime ‘Yamamay’. Modelja argjentinase ka ndarë në Instagram një foto ku shfaqet mjaft sensuale, me një veshje të brendshme ngjyrë të zezë pas trupit. Ajo njofton për fushatën e re në këtë kompani. Pëlqimet dhe komentet nga ana e fansave kanë qene jo të pakët dhe sigurisht pozitive.

Lidhja me Georginën është lidhja më serioze që ka pasur Ronaldo. Ata u lidhën në vitin 2016 dhe kanë sjellë në jetë një vajzë, Alana Martinën.