Gjërat u bënë edhe më lëmsh; me këngën dedikuar saj, Loredana bën vajzën të kërcejë

Dj, Mozzik ka publikuar këngën e tij të re të titulluar “Dhelpër dinake”. Në fakt në media por edhe fansat shpesh kanë aluduar se kjo këngë është një dedikim për Loredanën menjëherë pas ndarjes së tyre.

S ai përket këtyre lajmeve as Mozzik nuk ka reaguar dhe as Loredana.

Mirëpo vetë Mozzik ka postuar në Instastory vajzën e tyre, Hanën, teksa kërcen me këtë këngë dhe krahas videos shkruan “Vajza e babit”.

Në këtë pikë gjërat u bënë lëmsh. Pasi Hana jeton me mami Loredanën dhe videon teksa Hana kërcen me këngën e re të babit me siguri e ka regjistruar vetë këngëtarja.

A është apo jo dedikim për Loredanën?

Hmmm……