“Hanën” akoma jo, por sapo u publikua bashkëpunimi i Lumi B me Yll Limanin

Teksa fansat presin që Ylli Limani të publikojë këngën e shumëpritur “Hana”, ai sapo i surprizoi me bashkëpunimin me reperin Lumi B.

Kënga është shumë ritmike dhe plot ngjyra, e cila të fton të shijosh ditët e fundit të nxehta  të verës.

Lexo edhe: O Ylli kur do e publikosh ‘Hanën’?

“Hana” mesa duket do të jetë e Ylli Limanit dhe jo e Flori Mumajesit

Më poshtë mund të shihni klipin e plotë: