KRYESORE

Horoskopi i datës 18 qershor 2018

Horoskopi i datës 18 qershor 2018

Më poshtë gjeni parashikimin e fatit për 12 shenjat zodiakale:

Dashi:

Nen ndikimin e Saturnit gjerat do përmirësohen edhe me shume ne jetën tuaj ne çift. Do jeni shume lozonjare me partnerin dhe do krijoni një ambient përherë harmonik. Beqaret nuk do qëndrojnë vetëm sot, por duhet t'i bëjnë sytë katër dhe te përtojnë sa te mundin nga ftesat qe do ju bëhen. Financat nuk do jene te shkëlqyera kështu qe duhet te bëni shume kujdes me shpenzimet.

Demi:

Nuk do jeni aspak realiste sot ju te dashuruarit  dhe mund te keni probleme te njëpasnjëshme me atë qe keni ne krah. Beqaret nuk do jene te favorizuar aspak dhe sado te mundohen nuk do arrijnë dot te bëjnë për vete dike. Edhe sot do mbeten me te njëjtin status qe kane pasur. Buxhetit do i kushtoni me shume vëmendje dhe përkujdes kështu qe gjendja nuk do ketë tronditje.

Binjakët:

Asgjë e veçante nuk di ndodhe sot për juve qe jeni ne një lidhje. Beni thjesht atë qe do ndieni pa menduar për te ardhmen e largët. Ju beqaret do bini me ne fund ne dashuri me një person shume te pashëm dhe me shume bote. Beni përpjekjet e duhura për ta afruar atë sa me pranë vetes. Për nancat do përfundojë periudhe e vështirë dhe sot gjithçka do i rikthehet normalitetit.

Gaforrja:

Për çiftet kjo ditë duket goxha premtuese. Venusi do ju nxitë të tentoni e të shijoni edhe gjëra të reja. Nuk do ndaleni për asnjë çast dhe kënaqësitë do jenë të pafundme. Beqarët do kenë një jetë pa probleme dhe nuk do ndiejnë ndonjë nevojë të madhe për të bërë ndryshime. Situatën nanciare do e keni më tepër nën kujdes kështu që nuk do ju dalin as vështirësi.

Luani:

Nen trysninë e një ambienti planetar plot elektricitet, sot marrëdhënia juaj me partnerin ka për te qene delikate dhe e trazuar. Do keni kokëforte te dyja palët dhe nuk do merreni vesh mire. Beqaret do kenë një dite te këndshme për njohje, por jo për te hedhur hapa te mëdha. Ne planin financiar Plutoni do ju ndihmoje te keni disa përmirësime te vogla. Edhe aq do ju mjaftojnë për t'ia dale.

Virgjëresha:

Nëse jeni në një lidhje dhe marrëdhënia juaj ka pasur ulje e ngritje kohët e fundit, sot do gjeni gjuhën e përbashkët. Stresi do ndalet dhe nuk do vuani më. Beqarët nuk do i rezistojnë dot një personi që do takojnë dhe mund të mendojnë të llojnë menjëherë një lidhje me të. Në planin nanciar mos prisni përmirësime të jashtëzakonshme, por kënaquni që gjendja të stabilizohet.

Peshorja:

Sot duhet të përgatiteni për momente shumë të lumtura dhe plot pasion ju të dashuruarit. Do ndiheni përherë mirë dhe do e keni shumë më të lehtë t'i shprehni ndjenjat. Beqarët do kenë një jetë mjaft aktive dhe nuk do ndaleni derisa ta gjejnë personin e tyre të ëndrrave. Me nancat jo vetëm që nuk do keni probleme, por situata do llojë të ketë edhe përmirësimet e para

Akrepi:

Dialogu dhe bashkëpunimi do mbizotërojë gjatë gjithë kësaj dite në jetën tuaj në çift sot. Nuk do keni më aspak probleme dhe mosmarrëveshje mes jush. Beqarët duhet të gjejnë mënyrën e duhur për të joshur dikë sepse në të kundërt po bënë gabime gjithçka do ju kthehet në të kundërt. Shpenzimet kryejini me sa më shumë kujdes nëse nuk doni të keni probleme serioze.

Shigjetari:

Ditë me ngjyra do jetë kjo e sotmja për të dashuruarit. Do keni një bashkëpunim të adhurueshëm me partnerin dhe do merreni vesh për gjithçka me të. Beqarët sado që të mundohen nuk do e gjejnë dot personin që kanë ëndërruar aq shumë. Në planin nanciar tregohuni sa më vigjilentë dhe në asnjë mënyrë mos e teproni me shpenzimet.

Bricjapi:

Çdo gjë ka për të shkuar mirë sot në jetën tuaj në çift nëse nuk tregoheni posesivë dhe të pamatur. Mendoni edhe për të ardhmen dhe pranojeni se edhe ju keni pasur gabimet tuaja deri më sot. Për beqarët do favorizohen takimet pasionante që do sjellin lidhje të jashtëzakonshme. Financat në tërësi kanë për të qenë të mrekullueshme dhe nuk do ndiheni keq për asnjë çast.

Ujori:

Jeta juaj ne çift do kaloje nga ekstremi ne ekstrem gjate kësaj dite. Shpesh do ndiheni keq dhe nuk do jeni plotësisht te bindur për hapat qe do hidhni. Beqaret pas kaq shume kohës pritjeje do realizojnë takimin qe kane ëndërruar kaq kohe dhe jeta do ju ndryshoje përgjithmonë. Ne planin nanciar fati do jete gjate gjithë kohës me ju. Do keni ne dore me shume para për te kryer edhe investime për qejn tuaj.

Peshqit:

Sektori i dashurisë së çifteve ka për të qenë shumë i qetë. Do jeni më bashkëpunues me partnerin dhe do e ndihmoni njëri-tjetrin sa herë të keni nevojë. Beqarët do ksohen keq pas dikujt dhe do bëjnë çdo gjë për ta pasur pranë. Në fakt mirë është t'ua tregojnë edhe disa miqve atë që ndiejnë sepse ata do i ndihmojnë. Në planin nanciar do bëni ekonomi dhe nuk do keni probleme.

Ditari politik

Të fundit