Flash News

KRYESORE

Horoskopi i datës 19 qershor 2018

Horoskopi i datës 19 qershor 2018

Më poshtë gjeni parashikimin e fatit për 12 shenjat zodiakale:

Dashi:

Sot do  e keni me te lehtë se me parë te ruani një ambient te këndshëm me partnerin dhe te merreni vesh për gjithçka. Mes ju te dyve nuk do ndodhin aspak debate, përkundrazi atmosfera do jete përherë e qete. Beqaret do tundohen pafund nga disa persona dhe do krijojnë lidhje me shpejt nga sa e kishin imagjinuar. Me shpenzimet Urani do ju beje paksa impulsive. Beni kujdes!

Demi:

Ju te dashuruarit keni për te pasur një dite te zakonshme dhe pa te reja sot. Te paktën do ndiheni te qete ne çdo moment. Ka rrezik që beqarët të bëjnë gabime pa dashje sot. Disa persona qe do i joshin do mbajnë maska për te mos e treguar veten cilët janë. Ne planin nanciar nuk do ndikoje asnjë planet prandaj çdo gjë do varet nga mënyra sesi ju do menaxhoni gjithçka.

Binjakët:

Kjo dite ka për te qene shume e mire për ata qe janë ne një lidhje. Do mundoheni gjithë kohës te ruani një klime harmonike dhe te ngrohte me partnerin. Beqaret do mbështeten nga Dielli dhe nuk do dalin më me dike, i cili nuk iu ofron dot një lidhje serioze. Saturni do favorizoje nancat gjithë kohës dhe nuk do gjendeni me ne situata te vështira. Sot mund te zgjidhni edhe disa probleme te vjetra.

Gaforrja:

Marrëdhënia juaj me partnerin do jete shume e kënaqshme gjate kësaj dite. Nuk do ndiheni për asnjë moment keq, përkundrazi hareja dhe gëzimi do mbizotërojnë ne zemër. Ju beqaret duhet t'i hapni mire sytë sepse sot do dalin mundësi te kënaqshme qe mund t'ua ndryshojnë jetën përgjithmonë. Urani do sjelle fat me nancat dhe situata ka për te qene me e kënaqshme.

Luani:

Ju te dashuruarit do keni ide shume te mira sot si ta bëni lidhjen tuaj sa me te bukur e sa me te veçante. Do i kuptoni edhe dëshirat e tjetrit. Beqaret do kenë një takim shume interesant prej te cilit mund te lloje një dashuri e madhe dhe e bukur. Ne planin nanciar kësaj here fati do jete me ju. Gjendja do përmirësohet aq shume saqë nuk do ndiheni keq për asnjë moment.

Virgjëresha:

Venusi do e mbroje gjate gjithë kohës jetën tuaj ne çift sot. Nuk do keni as debaton me te vogël se bashku, përkundrazi do ndiheni me ne harmoni se kurrë. Beqaret do e adhurojnë pavarësinë qe kane dhe nuk do kërkojnë me ngulm qe ta ndryshojnë statusin e tyre. Financat nga ana tjetër nuk do jene ne gjendjen me te mire te mundshme kështu qe duhet te tregoheni me vigjilente.

Peshorja:

Partneri nuk do jete tolerant gjate kësaj dite dhe kjo m und te nxehe gjakrat here pas here. Do ju vije inat pse ju jeni sjelle ndryshe nga sa po sillet ai sot. Për beqaret ka mundësi te shfaqet dashuria e vetme e rëndësishme për gjithë jetën. Ka mundësi qe shume gjerat te ndryshojnë njëherë e mire për ta. Financat do mbeten te qëndrueshme edhe pse jo ne gjendjen me te mire te mundshme.

Akrepi:

Jeta juaj ne çift nuk do jete shume e mire sot kështu qe duhet te bëni patjetër kujdes me çdo fjale e me çdo gjest. Nëse situata ju ndërlikohet edhe me tepër nuk do dini me çfarë te bëni. Beqaret do jene te pavëmendshëm dhe munde t'iu ikin nga duart disa mundësi te shkëlqyera. Gjendja e nancave do jete me e mire se dje, megjithatë me mire mblidhni para sesa te shpenzoni kot se koti.

Shigjetari:

Sot nuk do jeni aspak te arsyeshëm dhe mund te bëni gabime te njëpasnjëshme me partnerin. Marrëdhënia mes jush ne vend qe te përmirësohet do përkeqësohet edhe me tepër. Beqaret do e forcojnë edhe me shume lidhjen me një mik dhe zemra do lloje t'iu rrahe me fort. Për shkak te ndryshimit te shtëpisë shpenzimet qe do kryeni do jene edhe me te mëdha.

Bricjapi:

Do arrini te ruani një klime te qete sot ju qe jeni ne një lidhje. Do hapni rruge here pas here. Edhe ata qe keni ne krah do mundohet t’iu mbajnë afër dhe t’ua plotësojnë me aq sa te munden dëshirat. Beqaret do mahniten nga takimet qe do realizojnë. Financat do i mbani gjithë kohës te ekuilibruara. Do e dini mire sa te shpenzoni qe te mos keni vështirësi

Ujori:

Do ndërtoni mure te forta gjate kësaj dite për ta mbrojtur jetën tuaj ne çift nga çdo gjë e keqe. te dy me partnerin do keni te njëjtat mendime për gjithçka. Beqaret do llojnë te njihen me një person qe kane pak kohe qe e kane ne ambientin e punës. Financat fatmirësisht do jene ne një gjendje goxha te mire. Nuk priten aspak vështirësi, prandaj rrini te qete.

Peshqit:

Do kuptoheni mjaft mire me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe nuk do ketë aspak mosmarrëveshje me njeri tjetrin. Shfrytëzojeni ditën deri ne maksimum. Beqaret do realizojnë takime mbresëlënëse te cilat do ua ndryshojnë menjëherë jetën. Ne planin nanciar do keni shume vështirësi po kryet shpenzime te pamenduara.

Ditari politik

Të fundit