Justin Bieber tallet publikisht me gjoksin e Hailey-t

Justin Bieber duket se nuk është i dashuri perfekt dhe xhentil. Ai është tallur publikisht me bashkëshorten e tij, Hailey-n.

Hailey ka postuar një foto me mikeshat e saj, ku kishte nxjerrë gjoksin dhe Justin i ka komentuar duke i shkruar:

“Zemër ato janë gjunjët e tu…”

Justin kujtoi kështu mënyrën sesi vajzat postonin foto duke vendosur gjunjët te gjoksi për t’u dukur sa më seksi, por nuk ishte aspak etike nga ana e tij.