“Kam 1000 të meta, por s’gënjej”, Aktori i njohur ironizon Ramën: Këtë se ha as Elisa Spiropali

“Kam 1000 të meta, por s’gënjej”, deklaronte ndër të tjera dje kryeministri Edi Rama, në reagimin e tij pasi Kosova vendosi 22 euro në kufirin me Shqipërinë për dezinfetimin e kamionëve.

Aktori dhe aktivisti i njohur Neritan Liçaj ka reaguar në një status në rrjetet sociale duke ironizuar, fjalët e kryeministrit, teksa shkruan: