Kejvina Kthjella pozon për një prej markave më të rëndësishme në botë

Kejvina Shtylla u largua nga “Xing me Ermalin” për të nisur karrierën e saj në Itali.

Megjithëse ende nuk ka dhënë detaje për projektin e saj të ri në Milano. Ajo ka publikuar disa foto në Instagram teksa pozon për një prej markave më prestigjioze në botë: Guess.

Kejvina duket shumë joshëse në foto dhe me siguri linjat e saj dhe bukuria që modelja shqiptare ka, ka vlejtur për markën prestigjioze që ta përzgjedhë si imazh për këtë markë.

 

View this post on Instagram

 

For @guess @paulmarciano Photoby @vicoolyasaida

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

 

View this post on Instagram

 

For @guess @paulmarciano Photoby @vicoolyasaida

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on