Kelvi Kadilli dhe Arjola Shehu i bashkohen Ora News

Dy moderatorët e talentuar, Kelvi Kadilli dhe Arjola Shehu do të jenë pjesë e televizionit Ora Neës në sezonin e ri televiziv. Siç është paralajmëruar më heret, ata do të drejtojnë programin e mëngjesit duke zëvendësuar Dajana Shabanin, Bemir Metanin dhe  Hermes Nikajn.

Me anë të një shkrimi në Instagram, Arjola shprehet e emocionuar për rikthimin në ekran. “E lumtur t’ju njoftoj se sot finalizuam kontraten me RTV ORA. Bashke do te shihemi cdo dite nga e hena ne te premte, per te nisur nje Dite te Re, full of positive energy. Nje ekperience qe do ta ndaj me @kelvikadilli. I’m so exited, can’t ëait to be back! All Love, A”, shkruajti Arjola.

Ndërsa Kelvi i siguroi ndjekësve se mëngjeset me të dhe mikeshën e kolegen e tij do të jenë ndryshe. “Jam i gezuar t’ju informoj (nga burime te sigurta) se do te shihemi ne shtator tek rtvora | Mengjeset do jene ndryshe me mua dhe Arjola Shehu”, shkruajti Kelvi në Instagram.